Theater Online
Instagram
  • Nyitólap
  • Képgaléria
  • Színházak
  • Portré
  • Hírek
  • Írások
  • Bemutatók
  • HTMSZ
  • Képügynökség
  • TESzT

    Hírek

    Nőnapi Fashion Reggeli Danyi Judittal

    2025. február 18.
    A nőnapi Fashion Reggeli vendége lesz idén Danyi Judit, a Kecskeméti Katona József Nemzeti Színház színművésze, aki nemcsak a színpadon ragyog, hanem a mindennapokban is a külső és belső szépség harmóniáját képviseli. Édesanyaként, feleségként és művészként is inspirálja környezetét, megmutatva, hogy a valódi szépség belülről fakad.

    Judit közel három évtizede a kecskeméti társulat meghatározó tagja, és az elmúlt évtizedekben számos ikonikus női szerepben bizonyíthatta tehetségét. Pályafutása során olyan karaktereket keltett életre, amelyek vagy tökéletes összhangban voltak személyiségével, vagy éppen teljesen új kihívások elé állították. Jöhet szembe drámai mélységet, belső vívódást, erőt és határozottságot vagy éppen komikusi vénát igénylő szerep, egyformán maximalizmussal nyúl hozzá. Prózai és zenés darabokban egyaránt szívesen delegálnak neki szerepet, hiszen bármilyen műfajban helyt áll.

    Fotó: Benkő Emese

    Az idei évad is sűrű, munkával teli számára: a Szentkirályfi zenés mesejáték, a Leányvásár operett és Az Ackroyd-gyilkosság című Agatha-krimi után hamarosan indul a márciusban debütáló Veszedelmes viszonyok próbafolyamata.

    Találkozzanak Judittal a március 8-ai Fashion Reggelin, ahol női szerepekről, önazonosságról és arról is beszél majd, mit jelent számára a szépség!

    A Facebook-esemény ITT található.

    • Interjúk

      Az életem nyomokban tartalmaz boldogságot

      Papp János sokszínű életébe, pályájába engedett betekintést az interjú során és a címben megfogalmazott bölcsességet engedelmével, ajánlom mindenkinek, magamnak is megfontolásra!
      Lovas Ildikó
      2025. december 8.
    • Interjúk

      „Amit másképp csinálnék, mert nagyon jó élmény volt nekem a rendezés

      Először tehát erről a „kalandjáról” kérdeztem Kertész Pétert, aki ha jól számolom hivatalosan 60 esztendeje van a pályán, hiszen 1965-ben diplomázott, igaz, már főiskolásként is voltak sikerei.
      Lovas Ildikó
      2025. december 2.
    • Interjúk

      Beleszülettem a színház világába

      Cseke Péter 18 éve vezeti a Kecskeméti Katona József Nemzeti Színházat. Vallja, hogy egy színház akkor jó, ha úgy működik, mint egy könyvtár: mindenki megtalálja a kedvére valót.
      Zsigmond Lilian
      2025. december 2.

    Bemutatók képekben

    • De mi lett a nővel?
      Gózon Gyula Kamaraszínház De mi lett a nővel?
      rendezőTasnádi Csaba
    • Mindent anyámról
      Budaörsi Latinovits Színház Mindent anyámról
      rendezőZsótér Sándor
    • Könnyűvel indul
      Vígszíház Házi Színpad Könnyűvel indul
      rendezőPass Andrea
    • Gettó
      Miskolci színház Gettó
      rendezőBéres Attila

    Partner oldalak

    Az oldal megjelenését támogatja: Nemzeti Kulturális Alap Magyar Művészeti Akadémia Emberi Erőforrások Minisztériuma Kulturális és Innovációs Minisztérium Petőfi Kulturális Ügynökség
    © 2025. - THEATER Online - theater.hu