Theater Online
Instagram
  • Nyitólap
  • Képgaléria
  • Színházak
  • Portré
  • Hírek
  • Írások
  • Bemutatók
  • HTMSZ
  • Képügynökség
  • TESzT

    Hírek

    🎭 Beugró – Ne hagyja ki a soron következő előadásokat! 🎭

    2025. február 18.
    Kizárólag a Kecskeméti Katona József Nemzeti Színház kamaraszínpadán látható az idei évadban a nagy sikerű Beugró-sorozat, amely változatos szereposztással idén még számos alkalommal visszatér!
    Fotó: Benkő Emese

    Ha Ön még egyik Beugró-előadásra sem látogatott el, itt az ideje, hogy Ön is részese legyen ennek a fergeteges színházi élménynek! Egyedülálló improvizációs est, ahol a színészek a színpadon, a pillanat hevében találkoznak a feladataikkal. Díszlet és kellék helyett csak a kreativitásuk, humorérzékük és tehetségük áll rendelkezésükre – és ez minden alkalommal új, megismételhetetlen élményt jelent!

    A mindennapi helyzeteket szatirikus humorral, friss ötletekkel és egy csipetnyi abszurditással megközelítő Beugró nem véletlenül lett közönségkedvenc. Ha egy estét felszabadult nevetéssel és szórakozással töltene, itt a helye! 🎤

    💥 Ne maradjon le a következő előadásokról! Jegyek még kaphatók – foglalja le időben a helyét, hogy Ön is részese lehessen! 👀

    🎟 Jegyinformációk és időpontok ITT.

    Fotó: Benkő Emese

    • Interjúk

      A senki fája

      Árpád, elindítom a telefonon a rögzítést, kezdjük.
      – Velem ilyen tekerős izével kellene felvenni ezt a beszélgetést, amivel Bartókék dolgoztak annak idején. A régmúltból maradtam itt, az passzolna hozzám.
      Bérczes László
      2026. december 28.
    • Interjúk

      Öt és fél évtized a fényben

      László Béla neve több generáció számára összeforrt a szolnoki Szigligeti Színház előadásaival. Több mint ötvenöt éve dolgozik a színházi háttérben, világosítóként majd fővilágosítóként rendezők, színészek és nézők élményeit formálja láthatatlanul, mégis meghatározó módon.
      Váradi Nóra
      2026. december 10.
    • Művészek írták

      Frankenstein – avagy a modern Prométheusz

      Kétszáz éve Percy B. Shelley és felesége, Mary a baráttal, Lord Bayronnal írósdit játszottak. Mary 19 évesen így írta meg az ikonikussá vált Frankenstein regényt. Sok átdolgozás lett, hiszen a közönség szeret borzongani. Itt csak a 16 éven felül. Garai Judit és Hegymegi Máté új változata ma lényegében látványszínház.
      Szegő György
      2026. március 10.

    Bemutatók képekben

    • Fidelio
      Operaház Fidelio
      rendezőTobias Kratzer
    • Szívem királynője
      Kaszás Attila Terem Szívem királynője
      rendezőViktor Rizsakov
    • Az üvegház
      Kamra Az üvegház
      rendezőAscher Tamás
    • Julius Caesar
      Budaörsi Latinovits Színház Julius Caesar
      rendezőAlföldi Róbert

    Partner oldalak

    Az oldal megjelenését támogatja: Nemzeti Kulturális Alap Magyar Művészeti Akadémia Emberi Erőforrások Minisztériuma Kulturális és Innovációs Minisztérium Petőfi Kulturális Ügynökség
    © 2026. - THEATER Online - theater.hu